Past Presidents

David L. Wolf (Interim)
December, 1970 – April, 1971
(Deceased – January 9, 1992)

Joseph J. Corrigan
April, 1971 – April, 1973
(Deceased – January 26, 1999)

Jerome T. Ortt
April, 1973 – April, 1974
(Deceased – October 6, 1987)

Bruce J. Pfarr
April, 1974 – November, 1974

Eston “E.O.” Scott, Jr.
November, 1974 – April, 1977

Alpha J. “Joe” Davis, Jr
April, 1977 – April, 1979

Marc O. Fiedler
April, 1979 – December, 1982

Raymond J. Ewing
December, 1982- April, 1983

Kenneth E. Mullaney
April, 1983 – December, 1987
(Deceased- August 2, 2009)

George H. Hokemeyer
December, 1987 – December, 1991
(Deceased – February 7, 2013)

L. Timothy Caslin
December, 1991 – December, 1999

Cole B. Weston
December, 1999 – Present

Prepared by: Lawrence R. (Larry) Sibley, Lodge Secretary (1977-1987)